O firmie

W branży przemysłowej pracujemy już od wielu lat, dostarczając klientom rozwiązania oraz akcesoria wyłącznie od uznanych producentów sprzętu. Cieszymy się opinią solidnej i zaufanej firmy i każdego dnia pracujemy na to, żeby utwierdzić naszych klientów w tym przeświadczeniu. Bogaty asortyment, profesjonalna obsługa oraz doradztwo na najwyższym poziomie to cechy, które wyróżniają nasze przedsiębiorstwo.

Bogaty asortyment wsparciem dla przemysłu

Specjalizujemy się w dystrybucji uszczelek EPDM, osłon krawędzi, regulacyjnych stopek wahliwych oraz stałych, wibroizolatorów, zawiasów, a także uchwytów przemysłowych ze stali bądź aluminium. Polecane przez nas produkty znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach, stanowiąc uniwersalne wsparcie dla naszych klientów oraz sposób na uzupełnienie wyposażenia zakładów produkcyjnych. Nieustannie doskonalimy naszą ofertę, regularnie poszerzając ją o kolejne produkty godne polecenia.

Realizacja zleceń na najwyższym poziomie

Zakupy w naszym sklepie są bezpieczne, a realizacja zleceń – zarówno tych opiewających na towary w niewielkiej ilości, jak i dużych partii produktów, przebiega szybko i sprawnie. Dobrze zabezpieczone paczki z towarem w środku są transportowane w najszybszym możliwym terminie na adres wskazany przez klienta.

Promocje na akcesoria przemysłowe

Oprócz regularnych cen na akcesoria przemysłowe, przeprowadzamy także akcje promocyjne, oferując klientom jeszcze korzystniejsze warunki zakupu. Obniżki dotyczą różnych artykułów i systematycznie się zmieniają – dlatego zachęcamy do śledzenia naszej strony na bieżąco.

Skontaktuj się z nami!

Będąc liderem w dystrybucji akcesoriów dla różnych branż przemysłowych, nie zapominamy o profesjonalnym doradztwie. Kontaktując się z nami, możecie Państwo liczyć na cenne wskazówki oraz porady, dzięki którym dokonacie najlepszego wyboru. Z pomocy naszej wykwalifikowanej kadry skorzystało już wielu zadowolonych klientów, do których możecie Państwo teraz dołączyć. Zachęcamy Państwa do telefonowania oraz wysyłania elektronicznych wiadomości – postaramy się na nie odpowiedzieć w jak najszybszym terminie.